1424 Sk. No : 6/2 OSB. Ostim - ANKARA
Bize Ulaşın: +90 (312) 354 99 22

Hakkımızda

Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz;

Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar,  sınıfının en iyisi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.  Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz
.

Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

İntmak Jeneratör yenilikleri ile tüm Dünya üzerinde Jeneratör üretimi yapan firmalar arasında yer almakta ve aranılan bir marka olma yolunda çalışmalarını hızla yürütmektedir.

 
Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren, Enerji alanında herkesin ihtiyacı olan, aranılan ve ihtiyacı fazlası ile karşılayabilen lider bir Jeneratör şirketi olmak.

Düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır. Bunu başarabilmek için; kendine güvenen, sistemli, pratik ve çözüm üreten insan kaynağımıza güveniyoruz

Misyonumuz

İntmak  olarak jeneratör alanında ve diğer kilit değerdeki destekleyici enerji alanlarında önemli yatırımlar yapan, uluslararası ve lider bir Türk enerji şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız.

Enerji-Jeneratör sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz

Kalite Politikamız

İntmak  Jeneratör 10KVA-2250KVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları üretimi yapmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında satış ve satış sonrası hizmetler ağıyla inşaat, petrol, gıda, sağlık, eğlence, telekom ve bir çok sanayi sektöründe kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Dünya kalitesi standartlarında üretilmiş dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla, daha çok ülkede enerji kaynağı olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

İntmak  Jeneratör konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, sahip olduğu kaliteli araçlarla donatılmış montaj hatlarında, tüm iklim koşullarında yüksek performansla çalışmaya elverişli dizel jeneratör setleri üretim müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ana prensip haline getiren İntmak Jeneratörün ürettiği bütün ürünler, uzman ve deneyimli kontrol personelleri tarafından giriş kontrolünden nihai ürün kontrolüne kadar, üretimin her aşamasında gerekli fonksiyon, performans ve güvenlik testlerinden, yüksek teknolojiye sahip test cihazlarıyla, büyük bir titizlikle geçirilmektedir.

Hedef ve politakalarını periyordik olarak gözden geçiren İntmak  Jeneratör sürekli iyileştirme hedefi kapsamında yaptığı modernizasyon çalışmalarıyla kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.